Knotts Crossing Resort
***
Cnr Giles & Cameron Streets, Katherine, 0851, Australia
Online rezervace. Ceny od AUD196.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od AUD196
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj

Knotts Crossing Resort je 3.5 hvězdičkový hotel výhodně situován v Katherine. Objekt disponuje zázemím s počítači a business službami. Hosté mohou využít služeb místní půjčovny aut.

Hledate místo kde se najíst? Nehledejte, v objektu je k dispozici alespoň jedna restaurace s kompletním gastronomickým servisem. V hotelovém krytém bazénu je možné celoroční koupání. Pokud to počasí dovolí, je venkovní bazén ideální pro chvilku odpočinku a relaxace.

Bankomat je výhodně umístěn přímo v areálu. Užijte si grilování s rodinou a přáteli na grilech v areálu. Velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů mohou hosté najít v baru / salónku umístěného v prostorách objektu.

Služby a Vybavení hotelu

WiFi zdarma Parkování zdarma Snídaně zdarma

Vybavení hotelu

 • Business centrum
 • Autopůjčovna
 • Resturace
 • Krytý bazén
 • Bazén - venkovní
 • Bankomat
 • Barbecue gril
 • Salónek / Bar

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Knotts Crossing Resort je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Katherine, NT, Australia (KTR-Tindal) - 7.90 mi