Knotts Crossing Resort

***
Cnr Giles & Cameron Streets, Katherine, 0850, Australia
Online rezervace. Ceny od AUD196.
Zobrazit všechny fotografie v galerii

Online rezervace
Ceny od AUD196

Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj

Knotts Crossing Resort je 3.5 hvězdičkový hotel výhodně situován v Katherine. Bankomat je výhodně umístěn přímo v areálu. Užijte si grilování s rodinou a přáteli na grilech v areálu.

Objekt disponuje zázemím s počítači a business službami. Hosté mohou využít služeb místní půjčovny aut. Přátelská a nápomocná služba concierge je vždy připravena vám pomoci s jakýmkoliv přáním či požadavkem.

Velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů mohou hosté najít v baru / salónku umístěného v prostorách objektu. Hledate místo kde se najíst? Nehledejte, v objektu je k dispozici alespoň jedna restaurace s kompletním gastronomickým servisem. Pro hosty ubytované v hotelu je možné zajistit pokojovou službu.

V hotelovém krytém bazénu je možné celoroční koupání. Pokud to počasí dovolí, je venkovní bazén ideální pro chvilku odpočinku a relaxace.

Knotts Crossing Resort Služby a Vybavení hotelu

WiFi zdarma Parkování zdarma Snídaně zdarma

Vybavení hotelu

  • Bankomat
  • Barbecue gril
  • Business centrum
  • Autopůjčovna
  • Služba concierge
  • Salónek / Bar
  • Resturace
  • Pokojová služba
  • Krytý bazén
  • Bazén - venkovní

Jak udělat rezervaci Knotts Crossing Resort

Vytvoření rezervace v Knotts Crossing Resort je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

Hotele w pobliżu Knotts Crossing Resort